Teslimat Bilgileri


Anlaşmalı Nakliyeci,


Satın aldığınız ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Özdemir Makine garantisi ile size teslim edilecektir. Siz, size özel bir kargo veya nakliye şirketi tarafından ürününüzün teslim edilmesini istiyorsanız, aışverişinizi oluştururken ekrana gelen açıklama mesajlarına istediğiniz seçeneği belirtmeniz gerekmektedir. Bu durumda taşıma ile ilgili sorumluluk tamamen size aittir.


Kargo Ücreti,


Özdemir Makine'den veya www.dikisdunyasi.com’dan yapılan alışverişlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Kargo ücreti, almış olduğunuz ürünün miktarına ve hacmine göre değişmektedir. Siparişinize göre hesaplanan kargo ücreti ilgili sayfada sizin seçeneğinize sunulmaktadır ve sipariş formu ile birlikte sizin e-posta adresine gönderilir.


Teslimat süresi,


Seçtiğiniz kargo şirketine göre değişiklik göstermektedir. Onaylanan siparişiniz en geç 7 gün içinde size ulaştırılır.
Ürünü teslim alırken paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer ürün yanlış ise ya da üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.
Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/vhosts/ozdemirmak.com/httpdocs/system/library/log.php on line 14Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/vhosts/ozdemirmak.com/httpdocs/system/library/log.php on line 14